2022/2023

Výsledky školní atletiky - 29.6.

Výsledky městké atletiky - 27.6.

Krajské kolo Juniorského maratonu - 6. místo

Ve středu 26. dubna se v Liberci uskutečnilo krajské kolo Juniorského maratonu. Naše družstvo obsadilo skvělé 6. místo, maratonskou trať jsme uběhli za 3 hodiny a 2 minuty.

OVOV - okresní kolo

V pátek 21. dubna se v Turnově uskutečnilo okresní kolo OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů). Naše družstvo sestavené ze studentů primy a sekundy obsadilo konečné 5. místo. Mezi jednotlivci se na medailových pozicích ve svých kategoriích umístili: 1. místo Eliška Mařatková (4.0), 2. místo Bára Trýznová (4.0) a Terka Holcová (2.0), 3. místo Jana Andrejsková (2.0) a Ondrej Polakovič (1.0). Těchto pět studentů postupuje do krajského kola, které se uskuteční 12. května ve Stráži pod Ralskem.

Karel Macháček - 4. místo v extralize dorostenců v ledním hokeji

Karel Macháček hraje hokej za dorost BK Mladá Boleslav. V letošním ročníku extraligy vybojoval tento tým konečné 4. místo. Velká gratulace.

Play off:

Osmifinále:         Mladá Boleslav – Pardubice                   2:0 na zápasy

Čtvrtfinále:          Mladá Boleslav – Karlovy Vary               3:2 na zápasy

Semifinále:         Mladá Boleslav – Plzeň                           1:3 na zápasy

o 3. místo:          Mladá Boleslav – Sparta Praha               0:2 na zápasy

Volejbalový zápas učitelé x studenti

Ve středu 5. dubna se v tělocvičně gymnázia uskutečnil tradiční volejbalový zápas Učitelů proti Studentům. I přes velkou snahu studentského týmu se nakonec z vítězství radovali učitelé v poměru 4:0 na sety.

Výsledek: Učitelé - Studenti 4:0 (25:18, 25:15, 25:22, 25:19)

Sestava učitelů: Pekárková, Lásková, Vojta, Rambousek, Krajíc, Hlava

Sestava studentů: Votrubcová, Chmelíková, Nechanická, Hetfleišová, Semecká, Pekárek, Rubeš, Mazánek

Okresní kolo ve florbale - 2. místo

Ve středu 7.12. se ve Sportovním centru uskutečnilo okresní kolo ve florbale. Naši hráči vybojovali 2. místo s bilancí 2 výher a jedné porážky.

Sportovní kurz 3.r a 7.0

------------------------------------------------------------------------

OKRESNÍ KOLO V PŘESPOLNÍM BĚHU

Ve čtvrtek 6. října se na jilemnické „Hraběnce“ uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Naše družstvo ve složení Adam Malý (7.0), Patrik Mazánek (3.), Tomáš Zajíc (2.) a Tomáš Pekárek (1.) celkově vyhrálo a postupuje na krajské finále do Jablonce nad Nisou (19. října).

Mezi jednotlivce se na medailové pozice dostal Adam Malý (1. místo) a Tomáš Pekárek (3. místo).

----------------------------------------------------------------------

OKRESNÍ A KRAJSKÉ KOLO V ATLETICE

V pátek 23. září proběhlo v Turnově okresní kolo středních škol v atletice. Družstvo dívek vyhrálo, chlapci vybojovali stříbrnou pozici. Obě družstva postoupila do krajského kola, které se uskutečnilo v úterý 4. října opět v Turnově. Zde obě družstva obsadila 7. místo.

výsledky okresní kolo: ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Vysledky (atletika.cz)

výsledky krajské kolo: ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ :: Vysledky (atletika.cz)