Novinky

Basketbal - školní kola

12.04.2018 10:33
Začátkem dubna se uskutečnila školní kola v basketbale. V obou kategoriích se přihlásilo pět družstev, hrálo se skupinovým systémem. Z vítězství se radovali chlapci a dívky z oktávy.

Florbal chlapci - krajské kolo

12.04.2018 10:25
V březnu se v České Lípě uskutečnilo krajské kolo ve florbale chlapců. Díky vítězství v okresním kole se na tento turnaj kvalifikovalo družstvo našich chlapců. V konkurenci pěti škol zkončili na krásném 3. místě s bilancí 2 výher, 1 remízy a 1 prohry.

KB Florbal Challenge - krajské kolo st.žáků

12.01.2018 10:10
Ve středu 10. ledna se v Liberci uskutečnilo krajské kolo florbalového turnaje KB Challenge chlapců. Družstvo našich studentů obsadilo 4. místo s bilancí 1 výhry a 3 proher.

Předvánoční volejbalový turnaj

22.12.2017 20:57
Ve čtvrtek 21. prosince se odehrál klasický předvánoční volejbalový turnaj učitelů proti studentům. Diváci mohli vidět pěkný zápas, ve kterém se zvítězství 5:0 radovalo družstvo učitelů.Učitelé x studenti 5:0 (25:15, 25:15, 25:12, 25:16, 25:16)Sestava učitelů: Pekárková, Maierová, Vojta, Štěpnička,...

Okresní kola ve florbale

16.12.2017 20:46
V prosinci se uskutečnila okresní kola ve florbale. Na středoškolských turnajích konaných v Turnově obsadily dívky 2. místo, chlapci vyhráli a postoupili do krajského kola. Starší žáci v okrskovém kole v Semilech obsadili 3. místo.

Okresní kola v basketbale a volejbale

28.11.2017 20:45
V listopadu se uskutečnila okresní kola v míčových sportech. Basketbalové turnaje pořádala Jilemnice, naše dívky obsadily 2. místo, chlapci skončili na 5. místě. Volejbal se uskutečnil v semilské sportovní hale, dívky dosáhly na 3. místo, chlapci vybojovali 2. místo.

Zátopkova štafeta

20.10.2017 20:44
Posledním atletickým závodem tohoto roku byla Zátopkova štafeta, která se uskutečnila na našem hřišti 19. října. Tento závod se běhá na 10 km, každý z dvaceti pěti žáků běží 400 metrů. Mezi semilskými školami jsme zvítězili celkovým časem 30:35 min.

Krajské kolo v přespolním běhu

12.10.2017 20:43
Začátkem října se uskutečnilo v Jablonci nad Nisou krajské kolo v přespolním běhu. Naše čtyřčlenné družstvo starších žáků (Lukáš David, Matěj Hejduk, Max Vloergbergs, Adam Malý) obsadilo krásné 4. místo.

Krajské kolo v atletice

27.09.2017 17:27
V úterý 26.9. proběhlo v Turnově krajské kolo v atletice. Chlapci obsadili celkové 5. místo, dívky byly sedmé. Více v sekci výsledky.

Okresní kolo v atletice

19.09.2017 20:54
Dne 19.9. proběhlo v Turnově okresní kolo v atletice. Chlapci byli mezi devíti zúčastněnými školami nejlepší, dívky obsadily 3. místo. Obě družstva postupují do krajského kola. Mezi jednotlivci dosáhli nejlepších umístění: Nela Kobosová (3.) - 3. místo v běhu na 200 mKarolína Švitorková - 3....