Městská atletika - 25.6.: městská atletika 2018 - výsledky.xlsx

Školní atletika 28.6.: školní atletický den 2018 - celkově.xls

školní atletický den 2018 - jednotlivé výsledky.xls

OVOV - krajské kolo

Ve Stráži pod Ralskem proběhlo 21. dubna krajské kolo OVOV. Naše družstvo obsadilo celkové 10. místo. Mezi jednotlivci jsme dosáhli na výborné výsledky. Lukáš David (4.0) a Adam Malý (2.0) se stali krajskými vítězi a postupují na republikové finále, které bude v září hostit Brno.

OVOV - okresní kolo

V okresním kole OVOV, které se konalo 20. dubna v Turnově, obsadilo naše družstvo 5. místo. Mezi jednotlivce dosáhli na medailová umístění Lukáš David (4.0) - 1. místo, Adam Malý (2.0) - 1. místo, Ema Brillová (3.0) - 2. místo a Ondřej Fries (2.0) - 3. místo.

Florbal - školní kola

V dubnu proběhla školní kola ve florbale. V kategorii dívek hrála pouze tři družstva, pořadí bylo 1. místo - 8.0, 2. místo - 1.r, 3. místo - 7.0.
Mezi chlapci si vítězství v konkurenci čtyř tříd zajistili také oktáváni, druzí byli kvartáni a na třetím místě skončila sekunda.

Basketbal - školní kola

Začátkem dubna se uskutečnila školní kola v basketbale. V obou kategoriích se přihlásilo pět družstev, hrálo se skupinovým systémem. Z vítězství se radovali chlapci a dívky z oktávy.

Florbal chlapci - krajské kolo

V březnu se v České Lípě uskutečnilo krajské kolo ve florbale chlapců. Díky vítězství v okresním kole se na tento turnaj kvalifikovalo družstvo našich chlapců. V konkurenci pěti škol zkončili na krásném 3. místě s bilancí 2 výher, 1 remízy a 1 prohry.

Basketbal st. žáci - okresní kolo

V nřeznu proběhl v Jilemnici okresní kolo v basketbale staršího žactva. Družstvo naší školy skončilo na 6. místě.

KB Florbal Challenge - krajské kolo st.žáků

Ve středu 10. ledna se v Liberci uskutečnilo krajské kolo florbalového turnaje KB Challenge chlapců. Družstvo našich studentů obsadilo 4. místo s bilancí 1 výhry a 3 proher.

Vánoční volejbalový turnaj učitelé x studenti

Ve čtvrtek 21. prosince se odehrál klasický předvánoční volejbalový turnaj učitelů proti studentům. Diváci mohli vidět pěkný zápas, ve kterém se zvítězství 5:0 radovalo družstvo učitelů.

Učitelé x studenti 5:0 (25:15, 25:15, 25:12, 25:16, 25:16)

Sestava učitelů: Pekárková, Maierová, Vojta, Štěpnička, Krajíc, Berka, Hlava, Rambousek

Sestava studentů: Vodseďálková, Novická, Šedá, Hnyková, Fikarová, Greenwood, Pekárek, Bělohlávek, Fišer, Hochmal, Grebeníčková, Paroulek, Zeman

Okresní kola ve florbale

V prosinci se uskutečnila okresní kola ve florbale. Na středoškolských turnajích konaných v Turnově obsadily dívky 2. místo, chlapci vyhráli a postoupili do krajského kola. Starší žáci v okrskovém kole v Semilech obsadili 3. místo.

Okresní kola v basketbale a volejbale

V listopadu se uskutečnila okresní kola v míčových sportech. Basketbalové turnaje pořádala Jilemnice, naše dívky obsadily 2. místo, chlapci skončili na 5. místě. Volejbal se uskutečnil v semilské sportovní hale, dívky dosáhly na 3. místo, chlapci vybojovali 2. místo.

OK Košíková - 2017 chlapci.doc

OK Košíková dívky 2017.doc

Školní kola ve volejbale

Bohužel o školní volejbalový turnaj nebyl mezi třídami velký zájem. Mezi dívkama se střetla 3 družstva a z vítězství se radovaly oktávanky, druhé byly studentky prvního ročníku a na třetím místě skončily třeťačky. Mezi chlapci se přihlásili pouze třeťáci a prváci. Studenti třetího ročníku byli úspěšnější.

Zátopkova štafeta

Posledním atletickým závodem tohoto roku byla Zátopkova štafeta, která se uskutečnila na našem hřišti 19. října. Tento závod se běhá na 10 km, každý z dvaceti pěti žáků běží 400 metrů. Mezi semilskými školami jsme zvítězili celkovým časem 30:35 min.

Krajské kolo v přespolním běhu

Začátkem října se uskutečnilo v Jablonci nad Nisou krajské kolo v přespolním běhu. Naše čtyřčlenné družstvo starších žáků (Lukáš David, Matěj Hejduk, Max Vloergbergs, Adam Malý) obsadilo krásné 4. místo.

Krajské kolo v atletice

V úterý 26.9. proběhlo v Turnově krajské kolo v atletice. Chlapci obsadili celkové 5. místo, dívky byly sedmé. Blahopřejeme.