2014/2015

Školní kola ve florbale

V dubnu proběhla školní kola ve florbale. Mezi dívkami zvítězila děvčata z kvinty.

výsledky:

školní kolo florbal dívky 2015.xlsx

Školní kola v basketbale

V soutěži dívek se sešla pouze tři družstva. Z vítězství se radovala děvčata z kvarty.

Mezi chlapci se hrálo nejprve ve skupinách a poté vyřazovacím systémem. Vyhráli chlapci ze septimy.

výsledky:

basketbal dívky škola 2015.xlsx

basket_kluci_skolni_2015.xlsx

Školní kola v badmintonu

V únoru proběhla školní kola v badmintonu. V soutěži chlapců zvítězil Michal Petrlík (1.ročník). Soutěž dívek se pro nezájem neuskutečnila.

výsledky: badminton chlapci školní 2015.xlsx

Školní kola ve stolním tenise

V první polovině prosince proběhla školní kola ve stolním tenise. V kategorii dívek se sešla pouze čtyři děvčata, hrálo se systémem každá s každou. Z vítězství se radovala Petra Loumová (5.0). Mezi chlapci byla konkurence větší. Sešlo se 13 studentů, kteří byli rozlosováni do pavouka na dvě prohry (po prohraném zápase hrajete vedlejšího pavouka, z kterého se můžete ještě zpětně probojovat až do finále). Vítězem se stal Daniel Kouble (6.0), který ve finálovém dramatu porazil Jarku Davida (5.0).

Výsledky: školní kolo ve stolním tenise 2014-15.xls

Florbal

Starší žáci:

V okresním kole, které pořádala naše škola v SC Semily, zkončili na 6.místě.

okres florbal st.žáci.xlsx

Mladší žáci:

V okrskovém kole zkončili na 3. místě.

SŠ chlapci:

Na okresním turnaji v Turnově zkončili z deseti škol na pátém místě. Ve skupině prohráli s gymnáziem Turnov a smolně s gymnáziem Jilemnice.

SŠ dívky:

4. místo na okresním kole v Turnově

Okresní kola ve volejbale

V posledním listopadovém týdnu proběhla ve sportovní hale Semily okresní kola ve volejbale SŠ. Dívky podaly výborné výkony a po smolném semifinálovém vyřazení od Jilemnice vybojovaly 3.místo. Chlapcům se letos nevedlo tak jako v minulých letech a uhráli 5. místo.

Dívky:

Výsledky

skupina:   GIO - SZŠ Turnov  2:0 (25:15, 25:17)

GIO - Waldorf Semily 2:0 (25:8, 25:17)

semifinále:  GIO - GYJil 0:2 (24:26, 9:25)

o 3.místo:   GIO - SZŠ Turnov 2:0 (25:20, 25:19)

Sestava: Havelková, Nováková, Králíková, Matějková, Šimůnková, Danišová, Novická, Vodseďálková, Loumová, Drmlová

Školní kola ve volejbale

V listopadu proběhla školní kola ve volejbale. V soutěži dívek vyhrály studentky 4. ročníku, před kvintou a 3. ročníkem. Mezi chlapci zvítězili studenti oktávy, před 3. ročníkem a septimou.

volejbal - chlapci 2014-15.xlsx

volejbal - dívky 2014-15.xlsx

KRAJSKÉ KOLO V PŘESPOLNÍM BĚHU - 3.místo

V pátek 10.10. proběhlo v jabloneckých Břízkách krajské kolo v přespolním běhu. Studenti našeho gymnázia si vedli nadmíru úspěšně a v konkurenci více než třiceti běžců ze šesti škol obsadili v týmové soutěži nádherné 3.místo. Sestava: Filip Šírek (celkově 8.místo), David Jiránek (12.místo), Jan Pekárek (15.místo), Adam Kuršel (21.místo), Zdeněk Devátý (26.místo).

OKRESNÍ KOLO V MALÉ KOPANÉ - 2.místo

V úterý 7.10. se naši studenti vydali do Turnova na okresní kolo v malé kopané. Přijelo sedm družstev, která byla rozlosována do dvou skupin. Naši fotbalisti byli ve tříčlenné skupině s OAHŠ Turnov a Gymnáziem Turnov. V úvodním zápase jsme po dvou brankách Honzi Motejlka a jedné Andrease Hollmanna porazili turnovskou hotelovku 3:1. Ve druhém utkání, ve kterém už jsme měli zajištěn postup do semifinále, jsme utrpěli porážku s turnovským gymplem 0:5. V semifinále jsme nastoupili proti integrované škole z Vysokého. Ihned po úvodní rozehrávce se krásně trefil z dálky Lukáš Černý, v půlce zápasu potvrdil výhru 2:0 a postup do finále z přímého kopu Honza Motejlek. Ve finále proti SOŠ Turnov jsme sehráli vyrovnaný zápas, který směřoval k penaltovému vyvrcholení. Bohužel dvě minuty před koncem jsme po teči dostali smolný gól a i přes závěrečný tlak jsme nedokázali vyrovnat.

Sestava: Jan Motejlek, Daniel Šimek, Petr Lux, Andreas Hollmann, Jan Novotný, Václav Maleček, Dominik Linek, Lukáš Černý, Tomáš Lukeš, Lukáš Tichák, Martin Zuzánek, Adam Kuršel

OKRESNÍ KOLO V PŘESPOLNÍM BĚHU - postup na kraj

Ve čtvrtek 2.10. proběhlo v Jilemnici na Hraběnce okresní kolo v přespolním běhu. Naši studenti dosáhli výborných úspěchů. Družstvo dorostenců ve složení Filip Šírek, Jan Pekárek, Zdeněk Devátý a Adam Kuršel vyhrálo soutěž družstev a postupuje do krajského finále v Jablonci nad Nisou. Družstvo mladších žákyň obsadilo 3.místo (Katka Závěrková - 4.místo, Magda Šlaufová - 5.místo, Dominika Roztočilová - 6.místo).

Z jednotlivých výsledků: - Filip Šírek 1.místo v okresním kole dorost

- Jan Pekárek 3.místo v okresním kole dorost

- Petra Loumová 1.místo v okresním kole dorostenek

OKRESNÍ KOLO V ATLETICKÉM ČTYŘBOJI

V úterý 30.9. se v Turnově konalo okresní kolo v atletickém čtyřboji. Naši školu reprezentovala družstva mladších žákyň (5.místo), starších žákyň (9.místo) a starších žáků (8.místo). Mezi jednotlivci zazářila opět Dominika Roztočilová (2.0), která byla ve své kategorii celkově na 2.místě.¨

Výsledky: 4boj - 2014.xls (349696)

KRAJSKÉ KOLO V ATLETICE

Ve středu 24. 9. 2014 odjela družstva dívek a chlapců reprezentovat GIO do Turnova na krajské kolo CORNY pohár v atletice. Po vynikajících individuálních a samozřejmně týmových výkonech obsadila obě družstva krásné 7.místo.

výsledky:

KF_CORNY_2014_Liberecký kraj - dívky.xls (187392)
KF_CORNY_2014_Liberecký kraj - chlapci.xls (150016)

odkaz na fotky z okresního kola:

OKRESNÍ KOLO V ATLETICE - postup na kraj

Ve středu 17. 9. 2014 odjela družstva dívek a chlapců reprezentovat GIO do Turnova na CORNY pohár v atletice. Po vynikajících individuálních a samozřejmně týmových výkonech ve štafetách postoupila obě družstva z druhého místa do krajského finále, které se bude konat opět v Turnově 24. 9. 2014. Chlapci v okresním kole získali 7114 a dívky 5551 bodů. Děkujeme za předvedené výkony a přejeme mnoho sil a stěstí do dalšího kola.

výsledky: OF_CORNY_2014_dívky.xls (153088)