2019/2020

Předvánoční volejbalový turnaj

Ve čtvrtek 19. prosince se odehrál klasický předvánoční volejbalový zápas učitelů proti studentům. Diváci mohli vidět kvalitní zápas, ve kterém se z vítězství 3:0 radovalo družstvo učitelů.

Soupiska učitelů: Pekárková, Mikšová, Krajíc, Rambousek, Hlava, Berka, Štěpnička

Soupiska studentů: Fikarová, Šedá, Chmelíková, Chmelík, Forman, Samohel, Řehák

Florbalové turnaje

V okresních kolech středních škol ve florbale obsadili chlapci 3. místo, dívky byly čtvrté.

V okrskovém kole starších žáků jsme obsadili 4. místo.

Okresní kola ve volejbale a basketbale

Basketbal se hrál začátkem listopadu v Jilemnici. Naše dívky obsadily 2. místo, chlapci obsadili šesté místo.
Koncem listopadu pak proběhly volejbalové turnaje v Semilech. Chlapci i dívky obsadili 4. místo.

Školní kolo ve stolním tenise

V pondělí 14. 10. se uskutečnilo školní kolo ve stolním tenise. Zúčastnilo se celkem 10 chlapců a 1 dívka. Hrálo se nejprve ve skupinách, poté vyřarovacím způsobem. Z vítězství se radoval Ondřej Fries (4.O), který ve finále porazil Michala Stěhulu (2.O).

Výsledky: šk - pinec 2019.xlsx

Okresní a krajské kolo v přespolním běhu

Přespolní běh - 3 místo v krajském kole

!!! Dorostenci obsadili 3. místo v krajském kole v Jablonci nad Nisou  !!!

V úterý 1. října se v Jilemnici uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Mladší děvčata obsadila konečné 3. místo, mladší chlapci byli čtvrtí. Nejlépe si vedli dorostenci (Matěj Hejduk 1. místo, Petr Flössel 3. místo, Adam Malý 4. místo a Lukáš David 5. místo), kteří soutěž vyhráli a postoupili do krajského kola v Jablonci nad Nisou. Zde nás opět výborně reprezentovali a obsadili 3. místo (mezi jednotlivci byl Adam Malý na pátém místě, Matěj Hejduk byl šestý,Lukáš David 14. místo, Petr Flossel 15. místo, Ondřej Zajpt 16. místo).

Krajské kolo v atletice

Ve čtvrtek 3. října proběhlo v Turnově krajské kolo v atletice. I přes deštivé počasí se naši studenti snažili, chlapci obsadili 6. místo, dívky byly sedmé.

Okresní kolo v přespolním běhu

V úterý 1. 10. se v Jilemnici uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Naše školu reprezentovala tři družstva. Mladší děvčata (Saláková - 8. místo, Novotná - 13. místo, Jindříšková - 15. místo a Machačná - 20. místo) obsadila v družstvech konečné 3. místo. Mladší chlapci (Foldyna - 9. místo, Stěhula - 18. místo, Hlaváč - 19. místo, Hubačík - 23. místo a Roháček - 25. místo) byli v družstvech čtvrtí. Nejlépe si vedli dorostenci, kteří soutěž vyhráli a postoupili do krajského kola (Hejduk - 1. místo, Flossel - 3. místo, Malý - 4. místo, David - 5. místo, Hlaváč - 9. místo).

Výsledky: Výsledky - OF AŠSK v přespolním běhu 2019.xls

Okresní kolo v atletice

Ve čtvrtek 19. září proběhlo v Turnově okresní kolo středních škol v atletice. Družstvo chlapců vybojovalo stříbrnou pozici a postupuje do krajského kola, družstvo dívek obsadilo 4. místo.

Republikové kolo OVOV

Ve dnech 5. a 6. září proběhlo v Brně republikové finále OVOV (Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů). Tato akce probíhá pod patronací Roberta Změlíka a Romana Šebrleho a je určena pro žáky základních škol a nižších gymnázií. Z našeho gymnázia postoupil Adam Malý (4.O), který vyhrál jarní krajské kolo. Adam bojoval o každý bod, jeho čas 2:52 min na trati 1000 metrů byl nejlepším ze všech účastníků finále. Nakonec obsadil krásné 18 místo.