2010/2011

ŠKOLNÍ KOLO VE FLORBALE -dívky

V pátek 20.5. se o nejlepší florbalovou třídu na GIO utkaly dívky. Hrálo se ve skupině každý s každým a z celkového vítězství se radovaly studentky 3. ročníku, které odsunuly na druhou pozici hráčky z primy jen díky celkovému skóre. Ale v mladých primánkách máme na naší škole určitě velké naděje do budoucna. Na třetím místě byly studentky 2. ročníku.

výsledky: florbal 2011 dívky.xls (29 kB)

ŠKOLNÍ KOLO VE FLORBALE - chlapci

V pátek 13.5. proběhlo ve velké tělocvičně školní kolo ve florbale chlapců. Přihlášené třídy byly rozděleny do dvou skupin (malý a velký gympl). Vítězy skupiny, ve které hráli zástupci malého gymplu, se stali studenti tercie. Na velkém gymplu se z vítězství radovali studenti sexty.

výsledky: florbal 2011 chlapci.xls (18,5 kB)

OKRESNÍ KOLO V SÁLOVÉM FOTBALE - chlapci

Dne 14.4.2011 se v Turnově konalo okresní kolo v sálové kopané, které se chlapcům GIO Semily podařilo vyhrát. I když vítězství nebylo jednoznačné a na konečný verdikt se muselo čekat do posledního kola, kdy proti sobě nastoupilo favorizované družstvo Gymnázia Turnov proti SOŠ Turnov. Utkání skončilo až na penalty, což našim studentům zajistilo 1. místo. Celkem se turnaje zúčastnilo 6 družstev a hrálo se systémem každý s každým.

Výsledky zápasů:     GIO Semily : SOŠ Turnov 2 : 0 (Láska, Houžvička)

GIO Semily : Gymnázium Turnov 2 : 5 (Tomášek, Houžvička)

GIO Semily : SOŠ Lomnice n. P. 6 : 0 (Hájek 2x, Tomášek 2x, Otmar, Fišar)

GIO Semily : ISŠ Semily 3 : 1 (Buček, Hájek, Houžvička)

GIO Semily : OAHŠ Turnov 4 : 0 (Buček 2x, Hájek).

Sestava hráčů: Martin Kos, David Beneš, Michal Hájek, Patrik Láska, Martin Tomášek, Tomáš Buček, Daniel Otmar, Pavel Fišar, Lukáš Houžvička

KRAJSKÉ KOLO VE VOLEJBALE - chlapci

Dne 11.4.2011 se v městské hale v Jablonci nad Nisou uskutečnilo krajské kolo ve volejbale chlapců, kterého se zúčastnilo i družstvo GIO Semily ve složení Marek Mach, Jan Vojta, Milan Jaček, Marek Šafra, Jiří Polák, Zdeněk Saidl, Petr Miksánek a Sebastian Kuršel. Kluci si vedli velmi znamenitě a obsadili v konkurenci výborné druhé místo.

Výsledky zápasů:     GIO Semily : SPŠT Jablonec nad Nisou 2 : 0 (25:14, 25:22)

GIO Semily : Gymnázium + SOŠ Liberec 0 : 2 (18:25, 22:25).

ŠKOLNÍ KOLO VE STOLNÍM TENISE - čtyřhry chlapců

V pátek 8.4. se v aule uskutečnil turnaj ve stolním tenise ve čtyřhrách. Do soutěže se přihlásilo osm dvojic, které byly rozlosovány do tří skupin. Po zápasech ve skupinách následovaly finálové skupiny. Celkovým vítězem se stala dvojice z oktávy - Milan Jaček, Honza Vojta.

výsledky: stolní tenis - čtyřhry 2010-2011.doc (26 kB)

ŠKOLNÍ KOLO V BASKETBALE - chlapci

V pátek 18.3. proběhlo ve velké tělocvičně školní kolo v basketbale chlapců. Z celé školy se přihlásili pouze zástupci čtyř tříd. Z vítězství se radovali studenti oktávy, kteří vyhráli všechny své zápasy.

výsledky + foto: Basketbal - chlapci 2011.doc (443,5 kB)

OKRESNÍ KOLO V SÁLOVÉM FOTBALE

Týden po postupu z okrskového kola jsme se zúčastnili okresního kola v sálovém fotbale, které se konalo v Lomnici nad Popelkou. Bohužel kvůli nemocem a lyžařskému výcviku tercie nám v týmu zůstali pouze čtyři studenti, kteří vybojovali postup. I přes velikou bojovnost všech hráčů jsme uhráli na turnaji pouze jedinou remízu a třikrát jsme odešli poraženi, což stačilo pouze na konečné 9. místo.

Sestava: Novotný, Trnka, Šimek, Bímon, Roudnický, Dědek (všichni 4.O)

Zápasy: GIO - Turnov (Skálová)    0:2

GIO - ZŠ Semily (Řeky)  0:6

GIO - Rokytnice             2:2 (branky Bímon)

GIO - Studenec              1:4 (branka Trnka)

OKRSKOVÉ KOLO V SÁLOVÉM FOTBALE

V úterý 1.2. se uskutečnilo ve Sportovním centru v Semilech okrskové kolo v sálovém fotbale. Do turnaje se přihlásilo pět škol, hrálo se systémem "každý s každým". Naši studenti obsadili celkové 2.místo (3 výhry, 1 porážka) a postoupili do okresního finále.

Výsledky:  GIO - Loukov                3:0 (Ducháček 2, Tichák)

GIO - ZŠ Řeky             0:2

GIO - ZŠ I.Olbrachta     2:1 (Ducháček, Šimek)

GIO - Libštát                3:0 (Ducháček, Novotný, Trnka)

Sestava: Novotný, Buchta, Trnka, Šimek, Bímon, Lux (všichni 4.O), Tichák, Ducháček, Kučera (3.O), Motejlek (2.O)

ŠKOLNÍ KOLO V BADMINTONU

V pátek 21.1. proběhl v obou tělocvičnách turnaj v badmintonu chlapců. Do soutěže se přihlásilo 13 studentů, kteří byli rozlosováni do pavouka. Z celkového vítězství se radoval Michal Špína (4.), který ve finále porazil Tomáše Miksánka (6.O) hladce 3:0 na sety. Třetí místo vybojoval Lukáš Tichák (3.O).

Ve středu 26.1. proběhlo školní kolo v badmintonu dívek. Do turnaje se přihlásilo sedm studentek, všechny z 3. ročníku!!! Hráčky byly rozlosovány do dvou skupin, nejlepší dvě z každé skupiny poté postupovaly do vyřazovací části. Z vítězství se radovala Klára Ledašilová.

více: Badminton chlapci 2010-2011.xls (19,5 kB)

Badminton dívky 2010-2011.doc (25,5 kB)

ŠKOLNÍ KOLO VE STOLNÍM TENISE

V prosinci proběhlo školní kolo ve stolním tenise. V kategorii chlapců se přihlásilo 36 studentů. Vítězem se stal Tomáš Miksánek ze sexty. V kategorii dívek se přihlásilo 7 hráček. Z vítězství se radovala Anežka Buriánková z kvinty.

více: stolní tenis dívky.doc (26 kB)

stolní tenis chlapci.xls (23 kB)

OKRESNÍ KOLO V ODBÍJENÉ DÍVKY
29.11.2010 - družstvo dívek obsadilo 2.misto na okresnim přeboru ve volejbale (viz. fotogalerie).

OKRESNÍ KOLO V ODBÍJENÉ CHLAPCŮ
23.11.2010 - družstvo chlapcu obsadilo 1.misto na okresnim přeboru ve volejbale.

ŠKOLNÍ KOLO V ODBÍJENÉ
se uskutečnilo ve škole v měsíci říjnu. Mezi dívkami zvítězilo družstvo studentek 3.ročníku, které ve finále porazily studentky 4. ročníku 2:0. Na 3. místě se umístila děvčata z oktávy. V kategorii chlapců vyhrálo družstvo oktávy před studenty sexty a 1. ročníku.

OKRESNÍ KOLO V MALÉ KOPANÉ
Dne 29.9.2010 se konalo v Turnově okresní kolo v malé kopané. Naši studenti se turnaje zúčastnili ve složení: Kos, Beneš, Hájek, Láska, Buček, Šrejma, Tomášek, Fišar a Otmar. Naši hráči podali v celém turnaji excelentní výkon a celé klání ovládli s celkovým skóre 15:0!

OKRESNÍ A KRAJSKÝ PŘEBOR V LEHKÉ ATLETICE
V okresním přeboru v lehké atletice, který se konal poslední zářijový týden v Turnově, obsadilo družstvo chlapců 1. místo a děvčata skončila na 3. místě. Chlapci díky vítězství postoupili do krajského finále, kde bohužel neuspěli (viz. fotogalerie)