Výsledky soutěží 2023/2024

2. místo - S Bílými Tygry Policistou na zkoušku

Ve středu 10. dubna se v Liberci uskutečnil 1. ročník soutěže S Bílými Tygry Policistou na zkoušku. Tato akce pod patronátem Krajského ředitelství policie a hokejového týmu Bílí Tygři Liberec měla otestovat fyzickou způsobilost žáků, přiblížit jim práci policie a rozšířit jejich povědomí o možnostech uplatnění u Policie ČR. Studenti si mohli vyzkoušet fyzické testy pro přijetí k Policii ČR.

Naše družstvo ve složení Lucka Kořínková, Bára Sokolová, Adam Malý a Patrik Rubeš obsadilo v konkurenci 11 týmů krásné 2. místo.

Adam byl navíc mezi jednotlivci také na 2. místě.

--------------------------------------------------------

Školní kola ve florbale

V březnu proběhla školní kola ve florbale. Z vítězství se radovala děvčata 2. ročníku a chlapci sexty.

--------------------------------------------------------------------

Volejbalový zápas učitelé x studenti

V pátek 15. prosince se v tělocvičně gymnázia uskutečnil tradiční volejbalový zápas učitelů proti studentům. I přes velkou snahu studentského týmu se nakonec z vítězství radovali učitelé v poměru 5:0 na sety.
---------------------------------------------------------------------

Okresní kolo Subterra poháru ve florbale

V úterý 5. prosince se v semilské sportovní hale uskutečnilo okresní kolo Subterra poháru ve florbale. Naši studenti předvedli pěkné výkony a vybojovali konečné 2. místo.
------------------------------------------------------------------------

Okresní kola ve volejbale

V listopadu se v semilském sportovním centru konala okresní kola ve volejbale. Nejprve v  úterý 7. listopadu hráli chlapci. Po třech zápasech ve skupině postoupili do semifinále, ve kterém bohužel podlehli pozdějším vítězům. V souboji o bronzovou příčku byli úspěšní a díky bojovnému výkonu obsadili konečné 3. místo z  osmi přihlášených týmů. O den později, nastoupila ke svým zápasům děvčata. Bohužel po dvou těsných prohrách se jim nepodařilo postoupit ze skupiny a volejbalistky obsadily konečné 5. místo.
-----------------------------------------------------------------------

Krajské kolo - přespolní běh

Ve středu 18. října se v jabloneckých Břízkách uskutečnilo krajské kolo v přespolním běhu. Družstvo našich chlapců (Adam Malý, Tomáš Zajíc, Jirka Šimek a Tomáš Pekárek) předvedlo na 4,5 km trati bojovný výkon a obsadilo celkově 5. místo. Mezi jednotlivci vybojoval Adam Malý skvělé 2. místo.
-------------------------------------------------------------------------

Zátopkova štafeta

Tradiční Zátopkova desítka se uskutečnila 16.10. na školním hřišti. Štafetu běželo 25 běžců, každý z nich úsek 400 metrů.