školní atletika 2019 - jednotlivé výsledky.xls

městský atletický den:

městská atletika 2019.xlsx

Adam Malý - postup na republikové finále OVOV

Adam Malý zvítězil v krajském kole OVOV a ve své třetí, a zároveň poslední, republikové finále, které se uskuteční 4. - 6. září 2019 v Brně.

KRAJSKÉ KOLO KB FLORBAL CHALLENGE

Volejbal - učitelé x studenti 2:1

Ve čtvrtek 21. prosince se odehrál klasický předvánoční volejbalový zápas učitelů proti studentům. Diváci mohli vidět kvalitní zápas, ve kterém se z vítězství 5:0 radovalo družstvo učitelů.

Florbal - okresní a okrsková kola

V prosinci se uskutečnily florbalové turnaje. Mladší a starší žáci se umístili v okrskových kolech konaných v Semilech na 2. místech. V okresním kole středních škol v Turnově obsadila děvčata i chlapci shodně čtvrté místo. Chlapci v konkurenci 10 škol ani jednou neprohráli, dokonce nedostali ani jeden gól, bohužel nezvládli samostatné nájezdy.

Volejbal - okresní kola

Koncem listopadu proběhla v semilské sportovní hale okresní kola ve volejbale. Chlapci i dívky obsadili 4. místo.

Basketbal - okresní kola

V úterý 13. listopadu se v Jilemnici uskutečnilo okresní kolo v basketbale. Chlapci prohráli až ve finále a obsadili druhé místo. Dívky slavily celkové vítězství a postupují do krajského finále.

Školní kolo ve stolním tenise

V říjnu se uskutečnilo školní kolo ve stolním tenise. Přihlásilo se pouze 6 chlapců. Zahráli si systémem každý s každým, poté se hrálo finále a o další umístění. Celkovým vítězem se stal Kryštof Brož (3.0), který ve finále porazil Ondru Friese (3.0).

Výsledky: školní kolo 2018 - pinec.xlsx

Zátopkova štafeta

V úterý 9.10. se na školním hřišti uskutečnila Zátopkova štafeta, štafetový běh určený pro žáky základních škol a nižších gymnázií. Naše škola obsadila celkové 2. místo za ZŠ I.Olbrachta, před ZŠ Riegra a ZŠ Libštát.

Výsledky: zátopkova štafeta 2018.xlsx

Corny atletika

Ve středu 19. září proběhlo v Turnově okresní kolo středních škol v atletice. Družstvo chlapců vyhrálo a postupuje do krajského kola, družstvo dívek obsadilo 4. místo. V krajském kole skončilo družstvo chlapců na 7. místě.

Republikové finále OVOV

Ve dnech 6. a 7. září proběhlo v Brně republikové finále OVOV (Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů). Tato akce probíhá pod patronací Roberta Změlíka a Romana Šebrleho a je určena pro žáky základních škol a nižších gymnázií. Ze semilského gymnázia postoupili do Brna dva žáci, Lukáš David (5.0) a Adam Malý (3.0). Oba chlapci bojovali o každý bod, v některých disciplínách si zlepšili svoje osobní rekordy, ale hlavně si užívali atmosféru finále. Lukáš obsadil skvělé 2. místo mezi nejstaršími chlapci ročníku 2003 a stal se vicemistrem republiky. Adam skončil na 32. místě v ročníku 2004.