2011/2012

Lyžařský kurz kvinty - Harrachov

Odkazy na fotky: http://gio-tv.rajce.idnes.cz/Lyzarsky_kurz_kvinta_1/

Lyžařský kurz tercie - Benecko

Odkazy na fotky: http://gio-tv.rajce.idnes.cz/Lyzarsky_kurz_tercie_I./

http://gio-tv.rajce.idnes.cz/Lyzarsky_kurz_tercie_II./

Datum: 5. - 10.2.2012

Místo: chata Pohlednička, Benecko

Pedagogický dozor: Radim Berka, Martin Krajíc, Lukáš Rambousek

Studenti: Ladislav Bís, Karel Buriánek, Lucie Černohorská, Zdeněk Dang, Vít Douba, Pavla Havrdová, Patrik Hedvičák, Kateřina Honcáková, Jan Jareš, Zuzana Kopová, Daniel Kouble, Vojtěch Kousal, Adam Kuršel, Barbora Machová, Anna Máková, Martina Matějovská, Aneta Medková, Jan Motejlek, Anežka Novotná, Jakub Novotný, Jiří Paroulek, Adriana Peremilovská, Vojtěch Plíva, Jitka Sisrová, Tomáš Stříbrný, Martina Vanická, Lenka Vatrasová, Tereza Víznerová, Michal Vojtěchovský, Eliška Závěrková

Výsledky: lyžák tercie.doc (28 kB)

Sportovní kurz septimy a 3.ročníku - Kemp Svatá Kateřina

Odkazy na fotky: http://gio-tv.rajce.idnes.cz/Sv._Katerina_-_zari_2011/

http://gio-tv.rajce.idnes.cz/Sportovni_kurz

Datum: 4. – 10.9.2011

Místo: kemp Svatá Kateřina

Pedagogický dozor: Radim Berka

Stanislava Bradnová

Luboš Hlava

Martin Krajíc

Studenti: 3.ročník septima

Hojcsková Jana Bryscejnová Michaela

Grofová Marie Buriánková Kateřina

Hudský Jakub Coufalová Adéla

Kučerová Ludmila Daníčková Petra

Máslo Ondřej Frolík Tomáš

Novotný Jiří Havlíková Adéla

Palounek Josef Havrdová Petra

Posejpalová Michaela Heřman Šimon

Soukupová Martina Hladík Martin

Škodová Kristýna Holata Michal

Škrabálek David Hudský Jakub

Šída Jakub Komínková Martina

Vopavová Kateřina Kuršel Sebastian

Zelenková Barbora Máslová Zuzana

Zelinková Kateřina Matura Lukáš

Zikmundová Ivana Miksánek Tomáš

Mládek Lukáš

Muller Petr

Stehlíková Iva

Šmejcová Ivana

 

Rozdělení do družstev:

  1. Grofová, Škodová, Škrabálek, Novotný, Matura, Hudský (7.0), Havlíková, Buriánková, Bryscejnová – vedoucí Luboš Hlava
  2. Hojcsková, Zelinková, Palounek, Hudský (3.), Miksánek, Komínková, Muller, Coufalová, Daníčková – vedoucí Radim Berka
  3. Kučerová, Soukupová, Vopavová, Šída, Mládek, Heřman, Máslová, Frolík, Havrdová – vedoucí Stanislava Bradnová
  4. Zelenková, Posejpalová, Zikmundová, Máslo, Hladík, Holata, Stehlíková, Kuršel, Šmejcová – vedoucí Martin Krajíc

 

VÝSLEDKY

  • Noční hra:

1.místo – družstvo č.4

2.místo – družstvo č.2

3.místo – družstvo č.1

4.místo – družstvo č.3

  • Stolní tenis:

Chlapci: 1. Miksánek Dívky:1. Máslová

2. Hudský (7.0) 2. Soukupová

3. Muller 3. Komínková

4. Matura 4. Posejpalová

5. Palounek 5. Škodová

6. Hladík 6. Vopavová

7. Mládek 7. Kučerová

8. Frolík 8. Zelenková

9. Hojcsková

10. Grofová

  • Lodě:

Kanoe: 1. Posejpalová,Kuršel – 5:35min

2. Frolík, Hladík – 5:54min

3. Hudský(7.O), Matura – 6:10min

4. Škrabálek, Novotný – 6:30min

5. Havlíková, Buriánková – 7:15min

6. Miksánek, Palounek – 7:54min

7. Škodová, Máslo – 8:42min

8. Zelinková, Grofová – 9:03min

9. Daníčková, Coufalová – 9:35min

10. Zelenková, Zikmundová – 9:49min

11. Komínková, Šmejcová – 11:03min

12. Máslová, Stehlíková – 11:47min

13. Soukupová,Šída – utopili stopky

Kajak: 1. Kuršel - 3:40min

2. Muller - 5:17min

  • Střelba:

Chlapci:1. Kuršel – 90 b Dívky:1. Posejpalová – 86b

2. Heřman – 88b 2. Coufalová – 84b

3. Hudský (7.0) – 87b 3. Kučerová – 82b

4. Holata – 87b 4. Zikmundová – 82b

5. Šída – 82b 5. Hojcsková – 80b

6. Máslo – 75b 6. Bryscejnová – 80b

7. Miksánek – 71b 7. Komínková – 77b

8. Mládek – 70b 8. Škodová – 73b

9. Palounek – 67b 9. Daníčková – 72b

10. Novotný – 61b 10. Buriánková – 71b

11. Matura – 61b 11. Stehlíková – 70b

12. Hudský (3.) – 60b 12. Soukupová – 68b

13. Škrabálek – 51b 13. Vopavová – 65b

14. Grofová – 62b

15. Zelinková – 60b

16. Zelenková – 60b

17. Máslová – 58b

18. Šmejcová – 55b

19. Havlíková – 46b

 

  • Lana:

1. Matura – 1:01min

2. Heřman – 1:49min

3. Holata – 2:16min

4. Hladík – 2:32min

5. Mládek – 2:39min

6. Hojcsková – 2:47min

7. Hudský (3.) – 3:35min

8. Kučerová – 4:07min

9. Muller – 5:07min

10. Vopavová – 5:54min

11. Kuršel – 8:38min

12. Frolík – 9:07min

 

  • Orientační běh:

Chlapci:1. Matura – 43:51

2. Šída – 58:00

3. Miksánek – 59:20

4. Palounek – 1:04:15

5. Hladík – 1:05:45

6. Muller – 1:11:05

7. Kuršel – 1:16:15

8. Mládek – 1:26:02

9. Frolík – 1:44:05

10. Škrabálek – 2:09:01

11. Hudský (7.0) – 3:00:30

12. Máslo – 3:03:30

13. Holata – 3:08:00

14. Heřman – 1:34:43 (pouze devět kontrol – diskvalifikován)

15. Hudský (3.) – 3:20:00 (pouze pět kontrol – diskvalifikován)

 

Dívky:1. Stehlíková – 53:50

2. Coufalová – 57:45

3. Zikmundová, Zelenková – 1:30:15

4. Komínková, Grofová – 1:43:10

5. Zelinková, Posejpalová – 1:48:45

6. Hojcsková, Kučerová – 1:54:50

7. Škodová, Máslová – 2:34:20

8. Havlíková, Šmejcová, Bryscejnová – 2:45:00

9. Vopavová, Daníčková – 2:54:00

10. Soukupová, Buriánková – 2:57:00