2012-2013

Školní rok 2012/2013

6. - 9.9. seznamovací kurz primy a 1.ročníku

9. - 15.9. sportovní kurz septimy a 3.ročníku vkempu Svatá Kateřinka

6. - 11.1. - lyžařský kurz 1.ročníku v Rokytnici nad Jizerou

10. - 15.2. - lyžařský kurz tercie na Benecku

24.2. - 1.3. - lyžařský kurz kvinty v Rokytnici nad Jizerou

Lyžařský kurz tercie - Benecko

odkazy na fotky: http://gio-tv.rajce.idnes.cz/Lyzak_tercie_1_-_unor_2013/

datum: 10. - 15.2.2013

místo: chata Pohlednička

pedagogický dozor: Radim Berka, Martin Krajíc, Luboš Hlava

studenti: Šefrová Bára, Josková Anička, Grebeníčková Lenka,Hradecká Markéta, Machačná Mája, Novická Terka, Bělohlávková Lenka, Dolenský Vojta, Brill Jirka, Fišer Martin, Greenwood Matěj, Paroulek Jarda, Lengál Honza, Kadlec Jirka, David Jarda, Zeman Tomáš, Bělohlávek David, Pekárek Honza, Brádler Honza, Koudelková Sára, Loumová Petra, Vodseďálková Pavlína, Drmlová Pavlína

Závody - sjezd:

chlapci:

1. Brill 30:47

2. Bělohlávek 31:33

3. David 35,69

4. Fišer 36:47

5. Zeman 36:66

6. Paroulek 37:43

7. Lengál 39:75

dívky:

1. Machačná 32:57

2. Hradecká 33:14

3. Bělohlávková 36:30

4. Novická 38,87

5. Šefrová 38:56

6. Grebeníčková 43:90

snowboard:

1. Greenwood 40:54

2. Kadlec 43:99

3. Josková 64:38

4. Dolenský 83:19

 

Závody - běžky:

chlapci:

1. Bělohlávek 9:31

2. Greenwood 9:59

3. Paroulek 10:16

4. Zeman 10:24

5. David 10:51

6. Brill 11:35

7. Kadlec 11:54

8. Fišer 12:00

9. Lengál 16:16

10. Dolenský 17:28

dívky:

1. Machačná 7:54

2. Drmlová 9:00

3. Josková 9:07

4. Vodseďálková 11:21

5.-6. Hradecká a Bělohlávková (LOSER ROKU) - stále běží

 

Lyžařský kurz 1.ročníku - Rokytnice nad Jizerou

odkazy na fotky: http://gio-tv.rajce.idnes.cz/Lyzarsky_kurz_1.rocnik_2013/

datum: 6. - 11.1. 2013

místo: chata ŽBS

pedagogický dozor: Radim Berka, Martin Krajíc, Lukáš Rambousek

studenti: Černá Anna, Dolanská Klára, Fantová Valerie, Fišerová Romana, Hollmann Andreas, Horký Filip, Houšková Markéta, Chlum Michal, Jakubů Vojta, Kišová Kristýna, Kobosová Bára, Králíková Jana, Krauseová Verča, Kučerová Kristýna, Kvapilová Andrea, Pirochová Lucie, Plíhalová Monika, Polachová Markéta, Sieglerová Petra, Tichánková Simona, Vladárová Jana, Zuzánek Martin

Sportovní kurz septimy a 3.ročníku

odkazy na fotky: http://gio-tv.rajce.idnes.cz/Sportovni_kurz_2012/

datum: 9: - 15.9.2012

místo: Chotěvice - kemp Kateřina

pedagogický dozor: Radim Berka, Martin Krajíc, Luboš Hlava, Stanislava Bradnová

studetnti: chata 1: Shuna, Jebavý, Závěrka, Velebný

chata 2: Fischerová, Malečková, Bártová, Ševců

chata 3: Buriánková, Koublová, Sisrová

chata 4: Runát, Vanický, Maťátko F., Kobr

chata 5: Ježková, Jakubů, Hnyková Š., Farská

chata 6: Havrdová, Hnyková K., Hartychová, Kantová

chata 7: Korpasová L., Korpasová M., Horishna, Žilíková

chata 8: Šimůnek V., Roztočil, Lánský, Novotný

chata 9: Štyrandová, Černá, Šimůnková, Simandlová

chata 10: Kahuda, Šimůnek J., Maťátko O., Voceďálek

rozdělení do družstev:

team "Stáňa" - Kahuda, Závěrka, Runát, Shuna, Buriánková, Sisrová, Farská, Hnyková Š., Kantová, Ševců

team "Martin" - Kobr, Velebný, Šimůnek J., Roztočil, Černá, Šimůnková, Fischerová, Horishna, Korpasová L., Havrdová

team "Luboš" - Maťátko F., Vodseďálek, Jebavý, Šimůnek V., Koublová, Štyrandová, Hartychová, Jakubů, Korpasová M., Žilíková

team "Radim" - Maťátko O., Vanický, Lánský, Novotný, Simandlová, Bártová, Hnyková K., Ježková, Malečková

Výsledky:

Noční hra:

1. team "Stáňa"

2. team "Martin"

3. team "Luboš"

4. team "Radim"

Volejbal:

1. team "Radim"

2. team "Luboš"

3. team "Martin"

4. team "Stáňa"

Společenská hra Evropa:

1. team "Luboš"

2. team "Stáňa"

3. team "Radim"

4. team "Martin"

Společenská hra Hollywood:

1. team "Luboš"

2. team "Stáňa"

3. team "Martin"

4. team "Radim"

Stolní tenis:

chlapci: 1. Závěrka

2. Novotný

3. Kobr

dívky: 1. Buriánková

2. Koublová

3. Ježková

Střelba:

chlapci: 1. Maťátko F., Kahuda...81

3. Lánský...80

4. Vanický, Runát, Kobr, Šimůnek J...71

8. Jebavý...69

9. Shuna...65

10. Velebný...64

11. Maťátko O...62

12. Vodseďálek...54

dívky: 1. Ježková...82

2. Hnyková Š...81

3. Žilíková...76

4. Horishna...74

5. Černá, Jakubů...73

7. Štyrandová, Hartychová, Havrdová...71

10. Kantová...70

11. Fischerová, Simandlová...67

13. Korpasová L.,Bártová...65

15. Buriánková...62

16. Šimůnková...61

17. Korpasová M...59

18. Koublová...53

19. Hnyková K...49

Lano:

1. Maťátko F...2:06

2. Jakubů...2:24

3. Malečková...6:51

Kanoe:

1. Koublová, Buriánková...4:59

2. Roztočil, Novotný...5:11

3. Šimůnková, Černá a Žilíková, Jakubů...5:33

Kajak:

1. Roztočil...3:50

2. Maťátko F...4:28

3. Černá...5:20

Orientační běh:

chlapci:

1. Maťátko F...44:57

2. Velebný...47:54

3. Vanický...54:46

4. Roztočil...54:50

5. Shuna...56:10

6. Jebavý...1:00:01

7. Závěrka...1:11:16

8. Vodseďálek...1:11:43

9. Šimůnek V...1:14:16

10. Kahuda...1:19:07

11. Lánský...1:20:57

12. Maťátko O...1:22:06

13. Runát...1:24:56

14. Novotný...1:58:40

15. Šimůnek J...2:13:32

16. Kobr...2:22:40

 

dívky:

1. Jakubů...42:30

2. Hartychová...58:45

3. Bártová...1:00:48

4. Kantová...1:03:39

5. Korpasová L...1:07:50

6. Ševců...1:08:01

7. Ježková...1:08:26

8. Malečková...1:09:03

9. Korpasová M...1:09:34

10. Hnyková Š...1:10:57

11. Buriánková...1:16:59

12. Simandlová...1:19:04

13. Černá...1:20:17

14. Horishna...1:32:56

15. Koublová...1:38:56

16. Fischerová...1:42:34

17. Havrdová...1:55:40

18. Hnyková...2:00:34

19. Šimůnková 2:34:30

20. Žilíková, Štyrandová DNF