Novinky

Školní kolo ve stolním tenise

22.11.2016 15:00
V úterý 22.11. se v aule uskutečnilo školní kolo ve stolním tenise dívek. Soutěže se zúčastnily pouze dívky 2. ročníku, z celkového vítězství se v "sestrovražebném" boji radovala Iveta Vaňátková.

Okresní kolo v basketbale

02.11.2016 08:53
1. listopadu proběhlo v Jilemnici okresní kolo v basketbale. Naši chlapci prohráli až ve finále a obsadili celkové 2. místo.

Pohár Josefa Masopusta

01.11.2016 08:51
25. října proběhl v Zelezném Brodě pohár Josefa Masopusta - okresní kolo ve velkém fotbale. Naši studenti obsadili krásné 2. místo.

Zátopkova štafeta

12.10.2016 13:51
V úterý 11. října proběhla na školním hřišti Zátopkova štafeta, soutěž pro ZŠ a nižší gymnázia, ve které každý člen běží 400m. Našich 25 studentů podalo výborné výkony a díky tomu jsem se mohli radovat z těsného vítězství před ZŠ Olbrachta, ZŠ Řeky a ZŠ Libštát.

Krajská kola v atletice a přespolním běhu

06.10.2016 11:29
Na přelomu září a října proběhla krajská kola v atletice a přespolním běhu. Družstvo chlapců obsadilo na obou akcích 4. místo. Více v sekci Výsledky soutěží.

Okresní kolo Corny v atletice

15.09.2016 20:19
Ve středu 14.9. proběhlo v Turnově okresní kolo Corny v atletice. Chlapci obsadili 2. místo a postupují do krajského finále, děvčata vybojovala 4. místo.

Republikové finále OVOV

14.09.2016 06:32
Na republikovém finále OVOV v Brně, které se konalo ve dnech 9. - 10.9., dosáhli naši tři studenti úžasných výsledků. Dominika Roztočilová byla v kategorii dívek ročníku 2001 na 4. místě, Lukáš David skončil mezi chlapci ročníku 2003 na 6. místě a Ondra Valenta obsadil v kategorii chlapců...

29.08.2016 21:51
Ve dnech 8. - 10.9. se studenti Dominika Roztočilová, Lukáš David a Ondra Valenta zúčastní republikového finále OVOV v Brně. Přejme jim mnoho úspěchů.

Sportovní kurz

29.08.2016 20:52
Ve dnech 5. - 9.9. se studenti 3. ročníku a septimy zúčastní sportovního kurzu v Chotěvicích v kempu Sv. Kateřina. Náplní kurzu bude orientace v přírodě, střelba ze vzduchovky a luku, jízda na kanoích, sportovní hry.

Školní kolo ve fotbale

12.10.2015 09:00
Začátkem října proběhlo školní kolo ve fotbale. Z vítěztví se radoval smíšený tým chlapců z 1. a 2. ročníku, kteří ve finále zdolali na penalty třeťáky. V souboji o třetí místo zvítězili chlapci ze 4. ročníku nad septimány.