Novinky

Krajské kolo v atletice - dívky

05.10.2011 08:24
V úterý 4.10. se studentky naší školy zúčastnily krajského kola v atletice. Všechny atletky podaly výborné výkony a umístily celkově na pěkném 7.místě.

Zátopkův běh

26.09.2011 17:49
V pondělí 26.září se studenti primy, sekundy, tercie a kvarty zúčastnili celorepublikové soutěže „Maratónský běh Emila Zátopka“. Tento závod se koná štafetově, každý student běží jeden kilometr, zbývajících 195 metrů doběhne učitel. V konkurenci ZŠ I.Olbrachta a ZŠ Libštát jsme dokázali...

Okresní přebor v atletice

22.09.2011 10:42
Ve středu 21.9. se na stadioně v Turnově konalo okresní kolo v atletice. V kategorii dívek vybojovaly studentky našeho gymnázia 2. místo a díky tomu se kvalifikovaly na krajské kolo, které se koná v úterý 4.10. v Liberci. Chlapci obsadili 4. místo. (více v sekci výsledky)

19.09.2011 19:34
V pondělí 26.9. se zapojíme do atletické soutěže Zátopkův běh. Za každou školu závodí 42 studentů, každý z nich běží 1km. Zbývajících 195m, které chybí do délky maratónu, doběhne učitel. Soupisku připraví učitel Krajíc.

Atletika

19.09.2011 19:29
Ve středu 21.9. se studenti zúčastní okresního přeboru v atletice. Soupisku připravují a pedagogický doprovod obstarají učitelé Kafka a Berka.

Sportovní kurz

12.09.2011 14:58
Do sekce kurzy byly přidány výsledky a fotky ze sportovního kurzu ve Svaté Kateřině.

31.08.2011 12:13
Pro studenty septimy a 3.ročníku je v termínu 4.9.-10.9. připraven sportovní kurz. Odjezd je v neděli 4.9. v 8hod od školy. Pedagogický doprovod budou vykonávat učitelé Brandnová, Hlava, Berka a Krajíc.

Adaptační kurz

31.08.2011 12:10
Pro studenty primy a 1.ročníku je v termínu od 1.9. do 4.9. připraven adaptační kurz. Sraz je v aule gymnázia ve čtvrtek 1.9. v 12 hod, veškeré informace se studenti dozvědí až zde (i místo pobytu). Pedagogický doprovod vykonávají učitelé Pekárková, Hlava, Rambousek, Krajíc a Ulvr.

Školní kolo ve florbale - dívky

01.06.2011 09:13
V pátek 20.5. se o nejlepší florbalovou třídu na GIO utkaly dívky. Hrálo se ve skupině každý s každým a z celkového vítězství se radovaly studentky 3. ročníku, které odsunuly na druhou pozici hráčky z primy jen díky celkovému skóre. Ale v mladých primánkách máme na...

Školní kolo ve florbale - chlapci

18.05.2011 11:14
  V pátek 13.5. proběhlo ve velké tělocvičně školní kolo ve florbale chlapců. Přihlášené třídy byly rozděleny do dvou skupin (malý a velký gympl). Vítězi skupiny, ve které hráli zástupci malého gymplu, se stali studenti tercie. Na velkém gymplu se z vítězství radovali studenti sexty.