Okresní kolo v přespolním běhu

04.10.2013 09:34

Ve čtvrtek 3. října 2013 se v odpoledních hodinách konal přespolní běh v malebném běžeckém areálu na Hraběnce v Jilemnici. I naše škola se stala přímými aktéry běžeckých soubojů mezi družstvy a jednotlivci. Z velkého množství výborných výkonů je těžké vyzvednout ty nejlepší. Překrásné 2. místo obsadil Filip Šírek (starší žáci) v běhu na 2000 m, pátý byl Jan Pekárek. Asi největším překvapením bylo 2. místo Davida Jiránka v nejstarší kategorii v běhu na 3000 m, který porazil i čtvrtého Jakuba Roztočila. Bojovný výkon předvedly děvčata v běhu na 1500 m, čtvrtá skončila Míša Medková (starší žákyně), které zdatně sekundovala i Petra Loumová, v mladších žákyních v běhu na 1000 m nezaostala ani Dominika Roztočilová, která skončila na 4. místě. Radost nám dělali i bratři Zemanovi Jaroslav i Tomáš, kteří si běh vysloveně užívali a v poli běžců se neztratili. Všem zúčastněným patří velký dík za předvedené výkony, které budou v budoucnosti náležitě oceněny.