Nejbližší sportovní akce

17.10. Školní kolo ve stolním tenise

-------------------------------------------------------------

LUKÁŠ DAVID - vicemistr republiky

Ve dnech 6. a 7. září proběhlo v Brně republikové finále OVOV (Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů). Tato akce probíhá pod patronací Roberta Změlíka a Romana Šebrleho a je určena pro žáky základních škol a nižších gymnázií. Ze semilského gymnázia postoupili do Brna dva žáci, Lukáš David (5.0) a Adam Malý (3.0). Oba chlapci bojovali o každý bod, v některých disciplínách si zlepšili svoje osobní rekordy, ale hlavně si užívali atmosféru finále. Lukáš obsadil skvělé 2. místo mezi nejstaršími chlapci ročníku 2003 a stal se vicemistrem republiky. Adam skončil na 32. místě v ročníku 2004.

---------------------------------------------------------------------

Zátopkova štafeta

V úterý 9.10. se na školním hřišti uskutečnila Zátopkova štafeta, štafetový běh určený pro žáky základních škol a nižších gymnázií. Naše škola obsadila celkové 2. místo za ZŠ I.Olbrachta, před ZŠ Riegra a ZŠ Libštát.

zátopkova štafeta 2018.xlsx

Okresní a krajské kolo v atletice

Ve středu 19. září proběhlo v Turnově okresní kolo středních škol v atletice. Družstvo chlapců vyhrálo a postupuje do krajského kola, družstvo dívek obsadilo 4. místo. V krajském kole skončilo družstvo chlapců na 7. místě.

letošní nej výsledky:

OVOV                 Lukáš David - 2. místo v republikovém finále

Adam Malý - 32. místo v republikovém finále

Corny atletika     chlapci - 1. místo v okresním kole a 7. místo v krajském kole

Novinky

Vánoční volebalový turnaj

23.12.2016 08:49
Jako každoročně se v předvánočním čase uskutečnil tradiční volejbalový zápas učitele - studenti. Diváci opět mohli vidět kvalitní utkání, které pro sebe nakonec rozhodli učitelé. Výsledek: Učitelé - Studenti 3:1 (25:15, 22:25, 25:20, 25:23)

Okresní kola ve florbale

15.12.2016 08:50
V druhém prosincovém týdnu proběhla v Turnově okresní kola ve florbale. Družstva dívek i chlapců podala výborné výkony a nakonec zkončila na druhých místech.

Školní kolo ve stolním tenise

22.11.2016 15:00
V úterý 22.11. se v aule uskutečnilo školní kolo ve stolním tenise dívek. Soutěže se zúčastnily pouze dívky 2. ročníku, z celkového vítězství se v "sestrovražebném" boji radovala Iveta Vaňátková.

Okresní kolo v basketbale

02.11.2016 08:53
1. listopadu proběhlo v Jilemnici okresní kolo v basketbale. Naši chlapci prohráli až ve finále a obsadili celkové 2. místo.

Pohár Josefa Masopusta

01.11.2016 08:51
25. října proběhl v Zelezném Brodě pohár Josefa Masopusta - okresní kolo ve velkém fotbale. Naši studenti obsadili krásné 2. místo.

12.10.2016 13:51
V úterý 11. října proběhla na školním hřišti Zátopkova štafeta, soutěž pro ZŠ a nižší gymnázia, ve které každý člen běží 400m. Našich 25 studentů podalo výborné výkony a díky tomu jsem se mohli radovat z těsného vítězství před ZŠ Olbrachta, ZŠ Řeky a ZŠ Libštát.

Krajská kola v atletice a přespolním běhu

06.10.2016 11:29
Na přelomu září a října proběhla krajská kola v atletice a přespolním běhu. Družstvo chlapců obsadilo na obou akcích 4. místo. Více v sekci Výsledky soutěží.

Okresní kolo Corny v atletice

15.09.2016 20:19
Ve středu 14.9. proběhlo v Turnově okresní kolo Corny v atletice. Chlapci obsadili 2. místo a postupují do krajského finále, děvčata vybojovala 4. místo.

Republikové finále OVOV

14.09.2016 06:32
Na republikovém finále OVOV v Brně, které se konalo ve dnech 9. - 10.9., dosáhli naši tři studenti úžasných výsledků. Dominika Roztočilová byla v kategorii dívek ročníku 2001 na 4. místě, Lukáš David skončil mezi chlapci ročníku 2003 na 6. místě a Ondra Valenta obsadil v kategorii chlapců...

29.08.2016 21:51
Ve dnech 8. - 10.9. se studenti Dominika Roztočilová, Lukáš David a Ondra Valenta zúčastní republikového finále OVOV v Brně. Přejme jim mnoho úspěchů.