Archiv článků

Lukáš David - vicemistr republiky OVOV

17.09.2018 18:04
Ve dnech 6. a 7. září proběhlo v Brně republikové finále OVOV (Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů). Tato akce probíhá pod patronací Roberta Změlíka a Romana Šebrleho a je určena pro žáky základních škol a nižších gymnázií. Ze semilského gymnázia postoupili do Brna dva žáci, Lukáš David (5.0)...

OVOV - postup na republiku

22.05.2018 10:24
Ve Stráži pod Ralskem proběhlo 21. dubna krajské kolo OVOV. Naše družstvo obsadilo celkové 10. místo. Mezi jednotlivci jsme dosáhli na výborné výsledky. Lukáš David (4.0) a Adam Malý (2.0) se stali krajskými vítězi a postupují na republikové finále, které bude v září hostit Brno

OVOV - okresní kolo

22.05.2018 10:22
V okresním kole OVOV, které se konalo 20. dubna v Turnově, obsadilo naše družstvo 5. místo. Mezi jednotlivce dosáhli na medailová umístění Lukáš David (4.0) - 1. místo, Adam Malý (2.0) - 1. místo, Ema Brillová (3.0) - 2. místo a Ondřej Fries (2.0) - 3. místo.

Školní kola ve florbale

22.05.2018 10:21
V dubnu proběhla školní kola ve florbale. V kategorii dívek hrála pouze tři družstva, pořadí bylo 1. místo - 8.0, 2. místo - 1.r, 3. místo - 7.0. Mezi chlapci si vítězství v konkurenci čtyř tříd zajistili také oktáváni, druzí byli kvartáni a na třetím místě skončila sekunda.

Basketbal - školní kola

12.04.2018 10:33
Začátkem dubna se uskutečnila školní kola v basketbale. V obou kategoriích se přihlásilo pět družstev, hrálo se skupinovým systémem. Z vítězství se radovali chlapci a dívky z oktávy.

Florbal chlapci - krajské kolo

12.04.2018 10:25
V březnu se v České Lípě uskutečnilo krajské kolo ve florbale chlapců. Díky vítězství v okresním kole se na tento turnaj kvalifikovalo družstvo našich chlapců. V konkurenci pěti škol zkončili na krásném 3. místě s bilancí 2 výher, 1 remízy a 1 prohry.

KB Florbal Challenge - krajské kolo st.žáků

12.01.2018 10:10
Ve středu 10. ledna se v Liberci uskutečnilo krajské kolo florbalového turnaje KB Challenge chlapců. Družstvo našich studentů obsadilo 4. místo s bilancí 1 výhry a 3 proher.

Předvánoční volejbalový turnaj

22.12.2017 20:57
Ve čtvrtek 21. prosince se odehrál klasický předvánoční volejbalový turnaj učitelů proti studentům. Diváci mohli vidět pěkný zápas, ve kterém se zvítězství 5:0 radovalo družstvo učitelů.Učitelé x studenti 5:0 (25:15, 25:15, 25:12, 25:16, 25:16)Sestava učitelů: Pekárková, Maierová, Vojta, Štěpnička,...

Okresní kola ve florbale

16.12.2017 20:46
V prosinci se uskutečnila okresní kola ve florbale. Na středoškolských turnajích konaných v Turnově obsadily dívky 2. místo, chlapci vyhráli a postoupili do krajského kola. Starší žáci v okrskovém kole v Semilech obsadili 3. místo.

Okresní kola v basketbale a volejbale

28.11.2017 20:45
V listopadu se uskutečnila okresní kola v míčových sportech. Basketbalové turnaje pořádala Jilemnice, naše dívky obsadily 2. místo, chlapci skončili na 5. místě. Volejbal se uskutečnil v semilské sportovní hale, dívky dosáhly na 3. místo, chlapci vybojovali 2. místo.
Záznamy: 41 - 50 ze 175