Novinky

Republikové finále OVOV

29.08.2019 09:46
Ve dnech 4. až 6. září proběhne v Brně republikové kolo OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Z našich studentů postoupil z krajského kola Adam Malý (kvarta). Pro Adama je to jeho třetí a zároveň poslední účast na republikovém finále, věříme, že opět zaútočí na nejvyšší příčky.

Krajské kolo OVOV

05.06.2019 12:46
V úterý 7. května proběhlo ve Stráži pod Ralskem krajské kolo OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Naši školu reprezentoval Adam Malý (3. O) a vedl si výborně. Ve své kategorii zvítězil a postupuje již potřetí na republikové kolo, které proběhne 4. až 6. září v Brně.

Krajské kolo KB Florbal

22.02.2019 12:45
V pondělí 4. února se v Liberci konalo krajské kolo Florbal Challenge cupu. Naší studenti obsadili v konkurenci šesti škol pěkné 4. místo.

Volejbal učitelé x studenti

21.12.2018 10:27
Ve čtvrtek 21. prosince se odehrál klasický předvánoční volejbalový zápas učitelů proti studentům. Diváci mohli vidět kvalitní zápas, ve kterém se z vítězství 5:0 radovalo družstvo učitelů.

Florbaly

12.12.2018 10:34
V prosinci se uskutečnily florbalové turnaje. Mladší a starší žáci se umístili v okrskových kolech konaných v Semilech na 2. místech. V okresním kole středních škol v Turnově obsadila děvčata i chlapci shodně čtvrté místo. Chlapci v konkurenci 10 škol ani jednou neprohráli, dokonce nedostali ani...

Volejbal - okresní kola

04.12.2018 10:31
Koncem listopadu proběhla v semilské sportovní hale okresní kola ve volejbale. Chlapci i dívky obsadili 4. místo.

Basketbal - okresní kola

03.12.2018 10:32
V úterý 13. listopadu se v Jilemnici uskutečnilo okresní kolo v basketbale. Chlapci prohráli až ve finále a obsadili druhé místo. Dívky slavily celkové vítězství a postupují do krajského finále.

Školní kolo ve stolním tenise

31.10.2018 10:46
V říjnu se uskutečnilo školní kolo ve stolním tenise. Přihlásilo se pouze 6 chlapců. Zahráli si systémem každý s každým, poté se hrálo finále a o další umístění. Celkovým vítězem se stal Kryštof Brož (3.0), který ve finále porazil Ondru Friese (3.0).

Zátopkova štafeta

10.10.2018 12:48
V úterý 9.10. se na školním hřišti uskutečnila Zátopkova štafeta, štafetový běh určený pro žáky základních škol a nižších gymnázií. Naše škola obsadila celkové 2. místo za ZŠ I.Olbrachta, před ZŠ Riegra a ZŠ Libštát.

Okresní kolo v atletice

20.09.2018 09:13
Ve středu 19. září proběhlo v Turnově okresní kolo středníchškol v atletice. Družstvo chlapců vyhrálo a postupuje do krajského kola,družstvo dívek obsadilo 4. místo.